NEW! ARAWAZA ONYX OXYGEN

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Producent: Arawaza
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 770,00 zł
  • Szybkie płatności Blik.

I oto jest, nowe, lekkie jak piórko Arawaza Onyx Oxygen!

Onyx Oxygen to nasz najbardziej techniczny i innowacyjny strój do kumite, jaki kiedykolwiek powstał.

To najnowocześniejsze, zaawansowane Karate-Gi oferuje elegancki, nowoczesny wygląd, który jest wydajny, stylowy i wygodny.

Jest niezwykle lekkie, wytrzymałe i zapewnia najlepszą wydajność podczas zawodów na najwyższym poziomie i intensywnych treningów.

Oferując luksusowy wygląd i maksymalną oddychalność, nie skleja się, nie kurczy, nie marszczy....


AAIR Tech fabrics

AAIRⓇ (Arawaza Air) to innowacyjny, wysokowydajny materiał, który został rygorystycznie przetestowany pod kątem skutecznego odprowadzania ciepła i potu z ciała, a jednocześnie jest wygodny, a jednocześnie mocny i długotrwały. W połączeniu z niespotykanym komfortem i niezwykłą oddychalnością, tkanina AAIRⓇ Tech skutecznie zatrzymuje wilgoć.


WKF approved

Kimona ArawazaⓇ WKF są zatwierdzone przez Światową Federację Karate i mają biały haft na ramionach oraz specyficzny kolor haftu na piersi i karku.

Karate Premier League
Stroje ArawazaⓇ Premiere League mają czerwony lub niebieski haft na ramionach, klatce piersiowej i karku, co ułatwia widzom identyfikację zawodnika w pozycji AKA / AO. Stroje Premier League są akceptowane na wszystkich zawodach WKF; jednakże są one obowiązkowe w turniejach WKF Premier League.