ZESTAW Onyx Oxygen, WKF (2 bluzy+spodnie)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Arawaza
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 1 580,00 zł
  • Szybkie płatności Blik.

Zestawy Arawaza® WKF Approved zawierają dwie bluzy (jedna bluza z czerwonym haftem, jedna bluza z niebieskim haftem) i jedne spodnie.

Zestawy Arawaza® WKF Approved zawierają dwie bluzy (jedna bluza z czerwonym haftem, jedna bluza z niebieskim haftem) i jedne spodnie.

Oto lekki jak piórko Arawaza Onyx Oxygen!

Onyx Oxygen to nasz najbardziej techniczny i innowacyjny strój do kumite, jaki kiedykolwiek powstał.

Ten najnowocześniejszy, zaawansowany uniform oferuje elegancki, nowoczesny design, który jest wydajny, stylowy i wygodny.

Jest niezwykle lekki, wytrzymały i oferuje najlepszą wydajność podczas zawodów na najwyższym poziomie i intensywnych treningów.

Oferując luksusowy wygląd i maksymalną oddychalność, nie przykleja się, nie kurczy ani nie marszczy i bardzo szybko schnie.

Lekka jak piórko mikrofibra o grubości 6 uncji.

AAIR Tech fabrics

AAIRⓇ (Arawaza Air) to innowacyjna, wysokowydajna tkanina, która została rygorystycznie przetestowana pod kątem skutecznego odprowadzania ciepła i potu z dala od ciała, a jednocześnie jest wygodna, mocna i trwała. W połączeniu z niespotykanym komfortem i znakomitą oddychalnością, tkanina AAIRⓇ Tech z powodzeniem utrzymuje wilgoć na dystans.

WKF approved
Produkty ArawazaⓇ WKF są zatwierdzone przez Światową Federację Karate do noszenia w oficjalnych turniejach licencjowanych przez WKF. Karate-gi ArawazaⓇ WKF mają określony kolor haftu na klatce piersiowej i z tyłu szyi, a także mogą mieć haft na ramionach.

Karate Premier League
Stroje ArawazaⓇ Premier League mają czerwony lub niebieski haft na ramionach, klatce piersiowej i karku, co ułatwia widzom i sędziom identyfikację zawodnika w pozycji AKA / AO. Stroje Premier League są akceptowane na wszystkich zawodach WKF; są one jednak obowiązkowe na turniejach WKF Premier League. Jeśli nie masz pewności, musisz sprawdzić w swojej federacji lub komitecie organizacyjnym turnieju, czy zezwalają na noszenie tego munduru przez zawodników.